Mutlu Cinsellik Sırları Nelerdir?

Mutlu Cinsellik Sırları Nelerdir? 

Mutlu Cinsellik Sırları Nelerdir?

 

Zevkli ve gayet mutlu bir cinsel hayat, çoğu insan tesadüf olduğunu zannediyor. Hemen Hemen her evlilikte cinsel sorunlarla karşılaşıyoruz. Cinsel ilişkide mutluluğu yakalamak aslında o kadar zor değil. Bu çiftlerin karşılıklı girişimleriyle olabilmektedir.

 

Kendi Mutluluklarına Odaklanıyorlar 

Cinsel periyotta herkesin kendini tatmin ettiği farklı bir düzen vardır. Her çiftin cinsellik yaklaşımı farklı, cinsel ilişki öncesi ve sonrasında hoşlanılan tavırlar ya da seçilmeyen pozisyonlar herkeste farklı yansıma buluyor. Önemli olanda bu zaten çiftlerin kendi mutluluklarına odaklanmaları, bunu sağlayan çiftler cinsel hayatta Nirvana’ya ulaşabiliyorlar. Başkalarını kendilerine örnek almadan, kendi cinsel hayatlarının standartını oluşturuyorlar.

 

Seksi Öncelik Yapıyorlar

 

Uzun süren evliliklerde, cinselliğe verilen önem derecesi değişiyor, mutlu cinsellik sırları başlığında önemli olan bir konuda bu ki mutlu bir cinsel hayat için sekse önem vermek gerekiyor. Dünya işleri, iş dünyası, çocuklara alaka, cinselliği geri plana atıyor. Cinselliğe gereken önemi veren çiftler cinsel hayatta mutluluğu yakalayabiliyor.

 

Erotizmi Tetikliyorlar

 

Erotizm hazzı uzun süreli evliliklerde şiddetini azaltabilir. Cinsel hayatta mutluluğu yakalamanın başka bir yolu ise bu erotizm duygusunu tetiklemek. Bu bazen bir mesaj, bazen bir söz, bir bakış, ya da ince bir duş bu gibi etkenler cinsel hayatınızı ve aileye bağlılığınızı artırır.

 

Değişikliği Seviyorlar

 

Cinsel yaşam süreklilik arz edince ister istemez rutin bir hayata binebilir, seks eski hazzını kaybedebilir, bundan dolayı beyinde salgılanan seksin verdiği mutluluk hormonu da azalmaya geçiyor. Bunu değiştirmek, farklı fanteziler denemek size yeni bir heyecan katabilir. Seks hayatınızda güncellemeler yapmak sizi mutlu edecektir.

 

Yavaşı Seçiyorlar

 

Sonuca önem veren bir cinsel aktivitenin hazzı kısa sürelidir. Oysaki cinsel ilişkinin her safhasında ayrı zevkler vardır, bu zevklere odaklanarak yavaş bir cinsel aktivite oldukça keyif verici hale dönüşebilir. Yavaş ve keyifli bir seks sizin elinizde.

 

Zihin okumuy

orlar

 

Birbirlerine saygı duyuyorlar, Mesela sertleşme yaşayan bir erkeğin karısı “kesin benden sıkıldı” ya da cinsel ilişki istediğinde yanaşmayan kadına “beni istemiyor” diye düşünceler mutsuz bir cinsel hayat çıkarıyor, karşılıklı sevgi ve saygı ile çok mutlu bir cinsel yaşamı yakalayabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir