İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürü!

İbrahim Saraçoğlu sivilceler için maydanoz kürü

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun güzellik kürleri doğal ve kısa sürede çözüme kavuşturduğu için oldukça popülerdir.

 

Sivilce için de önerdiği kürler arasında maydanoz kürü en etkili olanlarından birisidir. Çünkü sadece dıştan değil, içten tedavi etme özelliği de vardır. İçten çözülen sorunlar en sağlıklı ve kalıcı olanlarıdır.

 

 Maydanoz Kürü Nedir? 

İbrahim Saraçoğlu’nun bu kürü maydanoz, limon suyu ve sudan oluşuyor. Maydanozun vücudumuza sayısız faydaları bulunmaktadır. Sivilcenin kaynağı olan karaciğer hastalıklarının tedavisinde de mutlaka kullanılmalıdır. Cilt hastalıklarında enfeksiyonları ortadan kaldırır. Hücre yenilenmesine oldukça faydalıdır.

 

Limonun cilt sağlığı üzerindeki faydaları da yadsınamaz bir gerçektir. Antiseptik özelliği sayesinde mikrop öldürücüdür. Kozmetik ürünlerinde limon ve ağacından ciddi anlamda faydalanılmaktadır. Limon ve maydanoz bir araya gelince sivilce için mükemmel bir tedavi karışımı olmaktadır.

 

 Maydanoz Kürü Nasıl Hazırlanır?

-15 adet maydanoz saplarıyla birlikte

-1 orta boy taze limonun suyu

-1 bardak su

Çok iyi yıkanmış maydanozları, limon suyu ve suyu blenderden geçirin. Kürünüz hazır.

 

 Maydanoz Kürü Nasıl Uygulanır?

 

Bu kürü sabahlar

aç karnına tüketmeniz gerekmektedir. Kahvaltıdan en az 15 dakika önce için. 15 gün boyunca her sabah mutlaka uygulayın. Bir sabah içmezseniz sivilcelerinizin geçme süresi de uzayacaktır. Unutmayın her tedavi mutlaka istikrarlı olursa iyi sonuç verir.

15 gün sonunda küre 5 gün ara verin. 5 gün aradan sonra sivilceleriniz geçene kadar aynı şekilde kürü uygulamaya devam edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir