Cinsel Uyarılmayı Arttıran Etkenler Nelerdir?

Cinsel Uyarılmayı Arttıran Etkenler Nelerdir?
 

Cinsel ilişkiler, kadın ve erkekler için hayatlarında oldukça önemli bir noktadadır. Bu cinsel ilişkiyi bir iş gibi görmemek ve onu sıradanlaştırmamak için ise çiftlerin karşılıklı olarak yapması gereken şeyler vardır. Bunlar ilişkiyi diri ve canlı tutmanızı sağlamaktadır.

 

1.İÇ ÇAMAŞIRINIZI ÜSTÜNÜZDE TUTUN:

 

İç çamaşırlar özellikle erkekler için oldukça çekici gözüken seksi parçalardır. Erkeğinize özel giydiğiniz seksi bir iç çamaşırınızı ön sevişme ya da cinsel birleşme öncesinde üzerinizde tutmanız ya da iç çamaşırınız ile birlikte partnerinize küçük ve seksi oyunlar yapmak, hem partnerinizin hoşuna gidecektir hem de ilişkinizi canlı tutacaktır.

 

2.BİRAZ SERT OLMAYI DENEYİN:

 
Cinsel ilişkilerde bu kişilerin zevklerine ve tarzlarına göre değişse de, çoğu kişi tarafından yumuşak hareketler çok tercih edilmez. Anın şehvetine ayak uydurarak, partnerinizin göğüs uçlarını öpmek yerine ısırabilir ya da ondan sizin göğüs uçlarınızı öpmesini talep edebilirsiniz.

 

  1. OYUNLAR OYNAYIN:

 
Cinsel ilişkiler çoğu zaman sıradanlaşma yoluna gitmektedir. Bunun önüne geçmek ve cinsel uyarılma durumunu arttırmak adına parterinizle anlaşarak yatak odanızda farklı fanteziler ya da oyunlar deneyebilirsiniz. Bu kimi zaman doktorculuk-hemşirelik gibi oyunlar bile olabilir. Bu oyunları oynarken, oyununuza uygun kıyafetler giymeyi de unutmayınız. Bu şekilde beyniniz olayın gerçekliğinden şüphe duymayacak ve cinsel dürtü durumlarınız arşa çıkacaktır.

 

4.FARKLI POZİSYONLAR DENEYİN:

 
Her zaman aynı şeyleri yapmak ne kadar sıkıcı ise, cinsel ilişkide de her zaman aynı pozisyonlarda sevişmek o kadar sıkıcı olmaktadır. Partnerinizle ortak kararlar vererek ya da bir ilişkinizde sizin, diğerinde onun istediği pozisyonları deneyerek, ilişki sırasında hangi pozisyonda daha çok zevk aldığınızı deneme yanılma yoluyla keşfedebilir ve partnerinize de aynı oranda zevk verebilirsiniz. Bu pozisyonları dilerseniz direk ilişki esnasında deneyebilir, dilerseniz de bir üst maddede bahsettiğimiz oyunların içi

nde bu pozisyonlara bir şans verebilirsiniz.

 

5.TAHRİK OLUN:

 

İlişki esnasında en ufak tahriklerden zevk alın ve partnerinize de aynı zevki yaşatın. Unutmayın bu yaşadığınız zevk anlık gibi gözükse de bir cinsel birleşmenin etkisi, hem beyninizde, hem ruhunuzda hem de bedeninizde saatler hatta bazen günlerce bile sürebilecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir