Cinsel İlişkiyi Canlandırmanın Yolları Nelerdir?

Cinsel İlişkiyi Canlandırmanın Yolları Nelerdir?
 

Çiftler arasındaki bağı kuvvetlendiren ve devamlılığını sürdüren en önemli etken kuskusuz cinsel ilişki birlikteliğidir. Cinsel ilişki sırasında partnerinin bütün isteklerini karşılaştığınız ve hazzın doruklarına çıktığınız halde ilişkinizde eksik bir nokta var ise bunu ilişkinizi canlandırarak yok edebilirsiniz. Cinsel ilişkiler de en büyük sorunlardan bir tanesi de monotonlaşmak gösterilmektedir. İlişkinizde devamlılıktan gelmiş bir monotonlaşma durumu halinde farklı fanteziler ve farklı durumlar ile ilişkinizi canlandırma yoluna gidebilirsiniz. Bu yöntemleri uygulayarak çok kısa sürede ilişkinizi canlandırmış ve ateşlemiş olursunuz.

 

RUTİNLER

 

Cinsel ilişki sırasında kaplumbağanın kabuğundan çıkması gibi sizde her zamanki kabuğunuzdan çıkın rutinlerinizi kırın. Bu saye de her gün alışılagelmiş seks hayatından biraz olsun uzaklaşmış olarak farklı deneyimler yaşamış olacaksınız. Partneriniz ile birlikte her zaman uyguladığınız pozisyonlardan farklı olarak pozisyonlar uygulayıp buna daha çok anlam katabilirsiniz. Her zaman partnerinizin ön ayak olduğu ön sevişmeyi siz başlatın ve pozisyonları siz onun üzerinde uygulayarak başlayın. Bu saye de her zaman süre gelen seks yaşantınızı canlandırmış ve partnerinizi şaşırtmış olursunuz. Her zaman uyguladığınız seks hayatınızdaki kıyafetlerinize biraz olsun farklılık katmayı deneyebilirsiniz. Fantezi marketlerde satılan farklı kıyafetler ile monotonluğunuza son verip kendinizi daha seksi hissedebilirsiniz. Kendinizi seksi hissettiğinizde partnerinize de eğer bunu hissettirebilirseniz seks hayatınız oldukça ateşli bir hal alacaktır.
 

FANTEZİ VE SEKS MALZEMELERİ

 

Sizin için belki de karar vermesi en zor olacak şeylerden bir tanesi de fantezi eşyaları veya oyuncaklarıdır. Ancak bu seks malzemelerini seçerek eşinizin fantezi dünyasını daha çok genişletmiş ve zevk doruklarınızı en üst seviyede yaşatmış olacaksınız. Bu seks oyuncakları sayesinde zevk alma bölgelerinize daha çabuk ve kolay ulaşabileceksiniz ve her zamanki aldığınız hazzı bu oyuncaklar sayesinde en üst seviye de hissedeceksiniz.

 

EGZERSİZLER

 

Kadınlarda vajina kısımlarında bulunan pelvik kaslarını güçlendirmek daha çok zevk almalarını sağlamaktadır. Bu sayede aslında cinsel ilişki canlandırma konusunda ilk adımı atmış olacaksınız. Pelvik kaslarınızı güçlendirmeyi vajinanızı sıkıp bırakarak yapabilirsiniz.

 

ZEVK BÖLGELERİNİ KEŞFETME

 gle || []).push({});
Erkeklerde ve kadınlarda farklı zevk alma bölgeleri bulunmaktadır. Buna örnek olarak kadınlarda ki G bölgesi en başta gelmektedir. Erkeklerin bunları bilip partnerlerine bu şekilde pozisyon uygularlar ise daha fazla haz alma duygusunu salgılayacaklardır. Boyun, kulak memesi, göğüs ve birçok gibi zevk alınan bölgelerde fantezilerinizi deneyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir