Erkeklerin Yatakta Beklediği 7 Hareket Nedir?

Erkeklerin Yatakta Beklediği 7 Hareket Nedir?

 

Erkekler Yatakta Ne İster?

 

Erkeklerin yatakta ne istediklerini sormaya başladığımızda, cevap olarak vahşi seks pozisyonları ve insanüstü şeylerin bir listesini almayı umuyorduk ama erkeklerin cinsellikten beklentileri karşı cins için çok da abartı şeyler değil. Bunun yerine, erkeklerin kadınlardan insanüstü şeyler istemediğini ve kadınların erkekleri için yapabilecekleri, ama erkeklerin kadınlardan istemekten çekindiği şeylere rastladık. Erkekler sizden Çirkin ya da garip bir şey yapmanızı istemiyor. Artık erkeklerin yatakta nasıl şeyler istediğini sormalısınız.

 

Erkeklerin yatakta kadınlardan görmek istediği şeyler nelerdir?

 

  1. Kötü konuşmanızı istiyor: Olup biten her şeyi anlatmanız gerekmiyor, ama iyi zamanda kullanılan kötü kelimenin bir adama neler yapabileceğine şaşıracaksınız. Bunu yapan herkes rahat mutlu olmayabilir, ama çok abartmanıza gerek yok. “Islak”, “çok iyi hissediyor” ve “daha sert” gibi kelimelerle harikalar yaratabilir.

 

  1. Bazen kontrolü ele almanızı istiyor: Ne istediğini bilen bir kadından daha güzel bir şey yoktur. Bu istekleri partnerinize iletmenin birçok farklı yolu vardır. Bu kontrol kamçı ve deri parçasıyla eşinize vurmak anlamına gelmez. Partnerinizin yatakta kollarını bağlamak kadar basit bir şey olabilir. Bir sonraki aşama ise pozisyon konumunun kontrolünü ele almak birleşmeniz için çok ateşli olabilir.

 

  1. Yeni pozisyonlar denemenizi istiyor: Denemek istediğinizi bulduğunuz bir fikriniz varsa, bunu uygulamaktan çekinmeyin. Bir jakuzi, çırpılmış krema ve çikolata içeren, ancak köpek ya da misyoner gibi eski pozisyonlara bir değişiklik getiren bazı yaratıcı ve özenli seks fikirleri de işe yarayabilir. Bulduğunuz pozisyonunun “olup olmayacağı” konusunda endişelenmeyin.

 

  1. Şaşırmak istiyor: İtiraf edeyim, seksin ortasında şiltenin altından vibratör çıkarırsanız bazı erkekler korkabilir, ama sevişmek için yeni şeyler çıkarmak gerçekten kötü bir fikir değildir. Hatta seksin kendisini bir sürpriz haline getirebilirsiniz. Bazı kostümler, oyuncakları ve rol oynamaya çalışmak da işe yarayabilir. Sadece bazı şeylerin insanların konfor bölgelerinin dışında olduğunu unutmayın. Bu gibi şeyleri denemeden önce erkeğinizin ne sevdiğini bildiğinden emin olun.

 

  1. Seni izlemek istiyor: Görsel uyarım gerçekten çok faydalıdır. Gerçekte neler olduğuna dair bir fikir edinebileceğimiz cowgirl ya da masa üstü gibi pozisyonları seçmek büyük ölçüde istek uyandırıyor. Alternatif olarak, herhangi bir pozisyon ve ya eylemin tam bir görüntüsünü alabileceğimiz iyi yerleştirilmiş bir aynadan yararlanabilirsiniz. Gerçekten cesur hissediyorsanız, kendinize dokunduğunuzda erkeğin seni izlemesine izin ver. Onu gerçekten çıldırtmak istiyorsan, seans sırasında ona dokunmasına ya da öpmesine izin verme, bu yöntemle erkek çıldıracaktır.

 

6.Memnuniyetiniz için Sorumluluk Alın: Sizi cinsel ilişkiye sokan şey hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Ancak! Erkekler zevkinizden tamamen sorumlu olmak istemez. Kendi ödevinizi yapmalısınız. Michaels, “Kadınların istedikleri şeyi bulmak için mastürbasyon yoluyla sorumluluk almaları gerekecek, böylece kocasına onların neye dönüştürdüğünü göstere

bilecekler” diyor.

 

  1. Seks videoları izleyin: Erkekler genellikle seks videoları izlemekten hoşlanır. Sizlerde erkeğinizin ne tür seks videoları izlediğini bilmeli ve fikir sahibi olmalısınız. Bu sayede ne gibi şeylerden hoşlandığı konusunda bilgi sahibi olursunuz. Beraber seks videoları izlemek cinsel ilişkinizi doruklara ulaştıracaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir