Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

 

Günümüz hastalıklarından biri de maalesef ki çiftlerin birbirlerini aldatmasıdır. Bu özellikle bizim toplumumuzda daha çok erkeklerin sergilediği bir davranış gibi gözükse de, aslında bayanlarda da yaygın olan bir kişisel bozukluktur. Fakat kadınların aldatması ile erkeklerin aldatması arasında belli başlı neden farkları olmak ile beraber, aynı zamanda da aldatan erkek ve kadınların karşısındaki partnerini aldatırken sergilediği davranışlarda farklılık göstermektedir.

 

1.İŞ SEYAHATLERİNİN ARTMASI:

 

Erkek arkadaşınız ya da kocanız çalıştığı işe göre değişmek ile beraber, belirli aralıklarla iş gereği iş seyahatine çıkabilir. Fakat bu durum, artık sizi rahatsız edecek hale gelecek kadar sıklaştı ise, burada durup düşünmekte fayda vardır. Bu, her iş seyahatine giden erkek eşini aldatıyor demek değildir ama temkinli olup ufak bir araştırma yapmakta da fayda vardır.

 
2.EVE GEÇ GELMELERİN ARTMASI:

 

Bir üst maddede de belirttiğimiz gibi nasıl her iş seyahatine çıkan erkek eşini aldatmıyor ise, her eve geç gelen erkekte eşini aldatmıyor olabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, eşiniz iş gereği önceden beri mi eve geç gelirdi, yoksa eve geç gelme durumu bu son dönemlerde mi yaygınlaştı. Önceden işten çıktığı gibi eve gelen bir eşiniz var ise ve son zamanlarda iş sonrası maça gideceğim ya da arkadaşlarla bir şeyler içmeye gideceğiz gibi bahaneler ile eve gelme süresini uzatıyorsa, tehlike çanları çalıyor olabilir.

 

3.SİZDEN HER MANADA UZAKLAŞIR:

 

Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyor iseniz, her şeyden önce onun size karşı olan tavrını kontrol etmelisiniz. Önceden sizin en ufak probleminiz ile yakından ilgilenen eşiniz gününüzün nasıl geçtiğini bile sormuyor ise ya da yatak odanızda size yeterli ilgiyi göstermiyor hatta yatağa sadece uyumak için giriyor ise, ilişkinizde alarm çanları çalmaya başlamış demektir.

 

4.KENDİN

E ÖZEL ALANLAR YARATMAYA ÇALIŞIR:

 

Eşiniz evde sürekli telefonu elinde kendini odalara saklıyor ve artık sizden başka hiç bir özel alanı kalmadığını sizlere iddia ediyor ya da onu çok bunalttığınız konusunda sizlere dert yanıyor ise ya da sizden gizli başka bir telefonu ya da hattı olduğunu düşünüyorsanız, aldatılıyor olma ihtimaliniz yüksektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir